Olimpiakos Tarnogród - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Klasa Okręgowa » Zamość

Wróbek
KorpiTd

MIEJSCE

NA

TWOJĄ

REKLAMĘ!

Gryf Gmina Zamość - Olimpiakos Tarnogród 3:1

• autor: Lesio23, 2015-10-05 12:21

W sobotę 3 października Nasza drużyna pojechała do Zawady aby zagrać tam mecz z Gryf Gmina Zamość. Początek spotkania nie napawał optymizmem, ponieważ już w 1 minucie meczu bramkarz Olimpiakosu Karol Grabowski faulował w polu karnym zawodnika gospodarzy, sędzia nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny, karając jeszcze K. Grabowskiego żółtym kartonikiem. Zawodnik Gryfu bez najmniejszych kłopotów strzelił "jedenastkę". Kolejne minuty pierwszej połowy to ataki gospodarzy, my się broniliśmy i szukaliśmy gola z kontrataku, i własnie po takiej akcji bramkę na 1:1 strzelił W. Obszański. Ta bramka Nas podbudowała i pokazał że mimo dużych problemów kadrowych, nie jesteśmy na straconej pozycji w tym meczu. Wynik do końca połowy się nie zmienił pomimo ataków jednej i drugiej drużyny.

Niestety początek drugich 45 minut to dekoncentracja Naszej drużyny, którą bezlitośnie wykorzystali zawodnicy gospodarzy, przystępując do groźnych ataków, i już w 47 minucie było 2:1, po strzale z 16 metrów pomocnika Gryfu, Nasz bramkarz K. Grabowski odbił piłkę prosto pod nogi napastnika Gryfu i ten bez problemu dobił futbolówkę na pustą bramkę. Kolejne minuty to coraz intensywniejsze ataki gospodarzy,  po rajdzie zawodnika Gryfu,padła 3 bramka tego meczu. Zawodnik gospodarzy  "wpadł" w pole karne i niestety był faulowany przez K. Tarnowskiego, i również tym razem sędzia nie miał wątpliwości co do podyktowania "wapna", które pewnie zostało wykorzystane przez napastnika Gryfu. Przy wyniku 3:1 z Naszej drużyny zeszło powietrze, coraz częściej Nasze ataki kończył się ok 30 metrów przed bramką gospodarzy. Do końca meczu przewagę mieli gospodarze. My pojechaliśmy w 11 na mecz, także zmęczenie było widoczne u zawodników Olimpiakosu. Wynik się nie zmienił i z dorobkiem 6 punktów zajmujemy obecnie 11 miejsce w tabeli.

Następny mecz odbędzie się w Tarnogrodzie w sobotę, a przeciwnikiem będzie Orion Dereźnia Solska

14:00 Juniorzy

16:00 Seniorzy

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SPARING Olimpiakos- Relax Księżpol 27.07.2019
Ładowanie...