TWOJĄ

Aktualności

Błękitni Obsza - Olimpiakos Tarnogród 0:3

• autor: Lesio23, 2015-03-16 09:22

Wczoraj tj niedziela 15-03-2015r o godzinie 13:30 Olimpiakos Tarnogród rozegrał swój 3 sparing w tym okresie przygotowawczym, a Naszym przeciwnikiem był Błękitni Obsza.

Pierwsza połowa meczu nie zachwycała, brakowało ostatniego podania oraz wykończenia, warto również zauważyć że zawodnicy Błękitnych grali dość brutalnie i w konsekwencji  w 55 minucie meczu po kolejnym brutalnym faulu tym razem bez piłki z bosika wyleciał zawodnik gospodarzy. Grając z przewagą jednego zawodnika Olimpiakos zdecydowanie zaczął dominować na boisku. Stwarzaliśmy coraz to dogodniejsze sytuacji do strzelenia gola. W 65 minucie z rzutu wolnego dośrodkowywał T. Mazurek, w polu karnym piłkę głową zgrał M .Myszak i do pustej bramki futbolówkę skierował M. Kuczma. Na dwa zero podwyższył w 73 minucie M. Grabowski, a wynik meczu w 78 minucie meczu ustalił strzałem z 16 metrów B. Kuczma.

Skład:

G. Wlizło - K.Tarnowski, M. Myszak, W. Leśniak, P. Piech - zawodnik testowany, M.Grabowski, zawodnik testowany,T. Mazurek- M. Kuczma, B. Kuczma.

Grali również: T. Leśniak, K.Grabowski, E.Granda,

W tym meczu z powodu choroby lub studiów nie grali: D. Chamot, W. Szamik, T. Przytuła, M. Gancarz, Ł. Gancarz, M. Małek, oraz 2 zawodników testowanych.