Olimpiakos Tarnogród - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Klasa Okręgowa » Zamość

Wróbek
KorpiTd

MIEJSCE

NA

TWOJĄ

REKLAMĘ!

Wybory Zarządu LKS OLIMPIAKOS TARNOGRÓD

• autor: Lesio23, 2015-02-20 09:17

W dniu wczorajszym tj 19.02.2015 roku odbyło się walne zebranie wyborcze zarządu Naszego klubu.

W rozwinięciu newsa szerszy opis.

Jak wiecie nie było za bardzo chętnych, do tego aby być w zarządzie, dlatego mimo wcześniejszych deklaracji o rezygnacji, Leśniak Tomasz i Leśniak Wojciech pozostali nadal w zarządzie na takich samych funkcjach jak dotychczas. Nowym członkiem zarządu został Piotr Koziara. Przed Nami ciężki okres - ponieważ pozostaje nadal wiele spraw do załatwienia, w tym wybór trenerów - jest to priorytet ponieważ za niespełna 2 miesiące rusza liga, a jak wiecie sytuacja w tabeli jest dość specyficzna, a dokładnie różnice punktowe są naprawdę niewielkie i każdy mecz będzie bardzo ważny. Celem jest pozostanie w A-klasie, rewolucji w tym momencie na pewno nie będzie, ponieważ nie ma na to czasu, uważam że okres wakacyjny jest odpowiedniejszym momentem do poważnych zmian/wzmocnień. Przed Nami 5 sparingów na których będą testowani 4 zawodnicy, nadal naszym priorytetem pozostaje pozyskanie napastnika który zapewni nam kilka goli w rundzie. Jak wiecie już - dotychczasowy trener Ernest Chomicz z powodów osobistych zdecydował się na wyjazd za granicę, a uważam że zrobił bardzo wiele przez te kilka miesięcy.

Gospodarzem obiektu nadal pozostanie Jan Dziura - będzie on odpowiedzialny za opiekę nad boiskiem oraz przygotowanie meczowe murawy.

FUNKCJE CZŁONKÓW ZARZĄDU:

1. Leśniak Tomasz - Prezes

2. Granda Ernest - V-ce Prezes

3. Leśniak Wojciech - Skarbnik

4. Tarnowski Krzysztof - Sekretarz

5. Koziara Piotr - członek zarządu

autor: ~anonim 2015-02-21 12:39:04

avatar trenera znajdzcie jako grajacego stopera

autor: ~anonim 2015-02-23 09:12:42

avatar Masz jakiś kandydatów ?
Tak poważnie to żaden wartościowy trener nie chce przyjść w trakcie sezonu, także dopiero po sezonie.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SPARING Olimpiakos- Relax Księżpol 27.07.2019
Ładowanie...