Olimpiakos Tarnogród - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Olimpiakos TarnogródGryf Gmina Zamość
Olimpiakos Tarnogród 1:7 Gryf Gmina Zamość
2016-05-15, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Orzeł Tereszpol Orion Dereźnia
Olender Sól Tarpan Korchów
Piast Babice Metalowiec Goraj
Wrzos Szyszków Błękitni Obsza
Rakovia/Relax Księżpol Aleksandria Aleksandrów
Olimpiakos Tarnogród 1:7 Gryf Gmina Zamość

Zegar

Statystyki drużyny

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Wróbek
status Gadu-Gadu
KorpiTd
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 155
ogółem: 928 958

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Reklama

 

 

 

 

Chcesz mieć reklamę na naszej stronie? Napisz.

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenia

Rozpoczynamy przygotowania do sezonu

  • autor: Lesio23, 2016-07-09 10:39

Już w najbliższą środę czyli 13-07-2016 roku Nasz zespół wznowi przygotowania do najbliższego sezonu Zamojskiej A klasy. Będziemy trenować 3 razy w tygodniu, dodatkowo rozegramy kilka meczy kontrolnych.

Przeciwnicy w sparingach

Tanew Majdan Stary

Pogoń Leżajsk

Piast Babice

Turniej (szczegóły wkrótce)


Aktualności

Wyniki 17 kolejki A klasy

  • autor: Lesio23, 2016-05-10 11:34

W rozwinięciu newsa wyniki XVII kolejki Zamojskiej A klasy.


Obsada sędziowska XVII kolejki Zamojskiej A klasy

  • autor: Lesio23, 2016-05-05 15:05

W rozwinięciu newsa godziny oraz obsada sędziowska najbliższej kolejki A klasy.


MECZ JUNIORÓW Z BŁĘKITNYMI ODOWAŁNY

  • autor: Lesio23, 2016-04-30 11:09

UWAGA
W związku z opadami deszczu, a co za tym idzie złym stanem boiska dzisiejszy mecz juniorów Olimpiakosu z Błekitnymi zostaje ODWOŁANY

 

Na daną chwilę mecz seniorów rozegrany zostanie planowo, czyli godzina 16:00.


Obsada sędziowska XVI kolejki Zamojskiej A klasy

  • autor: Lesio23, 2016-04-29 11:12

W rozwinięciu newsa godziny oraz obsada sędziowska najbliższej kolejki A klasy.


Olimpiakos Tarnogród - Błękitni Obsza

  • autor: Lesio23, 2016-04-29 11:10

Statystyki przedmeczowe tej rudny obu drużyn w rozwinięciu newsa.


Wyniki 15 kolejki A klasy

  • autor: Lesio23, 2016-04-25 10:55

W rozwinięciu newsa wyniki A klasy.


KOLEJNE ZWYCIĘSTWO !!!

  • autor: Lesio23, 2016-04-25 10:39

LKS Olimpiakos Tarnogród zanotował 3 zwycięstwo w ostatnich czterech meczach, tym razem lepsi okazaliśmy się od Tarpana Korchów.
Mecz od początku kontrolowaliśmy, czego skutkiem była szybko zdobyta bramka, a strzelcem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego był Mateusz Grabowski.
Tarpan próbował atakować ale nasza obrona szybko rozbijała owe próby.
Rajdem lewą stroną boiska popisał się M. Rutyna który idealnie dośrodkował na głowę Adama Kotwisa i ten pięknym strzałem z 7 metrów pokonał bramkarza gospodarzy.
W drugiej części meczu emocji również nie brakowało, ładnego gola z woleja z odległości 25 metrów strzelił W. Leśniak i prowadziliśmy z Tarpanem już 3:0. Rozluźnienie w naszych szeregach spowodowało to że gospodarze coraz śmielej atakowali, czego wynikiem było strzelenie gola kontaktowego. Tarpan miał jeszcze 1 sytuacje sam na sam do strzelenia bramki ale Nasz bramkarz okazał się lepszy.

W czterech ostatnich meczach zanotowaliśmy 3 zwycięstwa oraz jeden remis. Zajmujemy w tym momencie z 22 punktami na koncie 6 miejsce, co ważne taką samą ilość punktów mają drużyny z 4 i 5 miejsca.


Archiwum aktualności


Mecz 2016-05-08, 16:00


herb Aleksandria Aleksandrów 3:1 herb Olimpiakos Tarnogród
Aleksandria Aleksandrów   Olimpiakos Tarnogród

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Tarpan Korchów - Metalowiec Goraj
Orzeł Tereszpol - Piast Babice
Orion Dereźnia - Olimpiakos Tarnogród
Gryf Gmina Zamość - Rakovia/Relax Księżpol
Aleksandria Aleksandrów - Wrzos Szyszków
Błękitni Obsza - Olender Sól

Najnowsza galeria

Orzeł Tereszpol - Olimpiakos Tarnogród 7:2
Ładowanie...

Zaprzyjaźnione kluby

Logowanie

Drużyny

Liga NET:

1. Piast Babice    
2. Cosmos Józefów
3. Orzeł Tereszpol         
4. Włókniarz Frampol         
5. Olimpiakos Tarnogród         
6. Delta Nielisz       
7. Tarpan Korchów         
8. Aleksandria Aleksandrów    
9. Alwa Brody Małe       
10. Metalowiec Goraj         
11. Rakovia-Relax Ksieżpol      
12. Tanew Majdan Stary 

 

 

 

Zczuba.tv

Sport.pl